PRACOWNIA PARAZYTOLOGII I ZOOLOGII OGÓLNEJ 

Laboratory of Parasitology and General Zoology

  

 TEMATYKA BADAWCZA/RESEARCH AREA

 

  pokój numer telefonu e-mail

Kierownik pracowni/Head of laboratory:

dr hab. Leszek Rolbiecki, prof. UG
 

 

C/516

 

58 523 6190

 

l.rolbiecki@biol.ug.edu.pl

Pracownicy/Employees:

dr hab. Joanna N. Izdebska, prof. UG

 

C/514

 

58 523 6189

 

biojni@biol.ug.edu.pl

dr Sławomira Fryderyk C/511 58 523 6193 s.fryderyk@biol.ug.edu.pl

mgr Paulina Kozina

mgr Adam Januszkiewicz

C/517

C/517

58 5236191

58 523 6180

paulina.kozina@biol.ug.edu.pl

a.januszkiewicz@ug.edu.pl

Doktoranci/PHD students:

 

 

 

mgr Karolina Cierocka C/511 58 523 6180 Karolina.Cierocka@phdstud.ug.edu.pl 
mgr Aleksandra Gólcz-Boruń C/517 58 523 6180 ola.golcz@gmail.com
mgr lek. dent. Tytus Kuczkowski C/517 58 523 6180 tytus.kuczkowski@phdstud.ug.edu.pl
mgr Łukasz Mierzyński C/517 58 523 6180 luka.mie@gmail.com
mgr Katarzyna Najda C/518 58 523 6180 katarzyna.najda@biol.ug.edu.pl
mgr Michał Skrzypczak C/517 58 523 6180 michal.skrzypczak@biol.ug.edu.pl
 

Linki

Organizacje

American Society of Parasitologists
Polskie Towarzystwo Parazytologiczne
Polskie Towarzystwo Akarologiczne
Stowarzyszenie Miłośników Żubrów [European Bison Friends Society]
Bison Network

 

 

Design by:   Marcin Hebda, Kamil Jaworski